موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش در راستای ارتقای سطح دانش، معرفی، شرح، بیان کاربرد و ضرورت دانستن دانش هریک از حوزه ها و رشته های مدیریت و مهندسی اقدام به برگزاری همایش، کارگاه و نشست های تخصصی رایگان در کلیه حوزه ها و رشته های آموزشی موسسه می نماید:

 

ردیف

عنوان

هزینه

سخنرانان

زمان برگزاری

لینک رزرو

1

نشست تخصصی

مدیریت و مهندسی کیفیت

رایگان

دکتر عباس سقایی

پنجشنبه

17 اردیبهشت

(16-19)

لینک رزرو نشست کیفیت

2

همایش کارراهه

تحصیلی و شغلی

مهندسان صنایع و مدیریت

رایگان

دکتر مجید ایوزیان

مهندس هومن هورشاد

چهارشنبه

30 اردیبهشت

(17-19)

لینک رزرو همایش کارراهه

3

کارگاه تخصصی

 نکات کلیدی وروانشناسی

بورس در سال 94

رایگان

دکتر مهدی منصور

شریف لو

سه شنبه

29 اردیبهشت

(16:30-18:30)

لینک رزرو کارگاه بورس

مکان برگزاری یک روز قبل از شروع سمینار، همایش یا کارگاه از طریق سایت Tihe.ac.ir اعلام می گردد.

شایان ذکر است شرکت در نشت، همایش و کارگاه های فوق الذکر تنها با انجام رزرو اینترنتی از طریق لینک مربوطه امکان پذیر می باشد و بدلیل محدودیت در نفرات شرکت کننده، اولویت با افرادی است که ثبت نام اینترنتی موفق زودتری داشته باشند.

جهت اطلاعات بیشتر روی عنوان مورد نظر کلیک نمائید.

 

نشست تخصصی رایگان مدیریت و مهندسی کیفیت

 

مباحث مربوط به کیفیت (کنترل و مدیریت کیفیت و استانداردهای مربوطه) یکی از گرایش های اصلی مهندسی صنایع است که امروزه تقریبا در تمامی صنایع و حتی سازمان های خدماتی جزو ارکان لاینفک قسمت های صف و ستادی می باشد، به همین دلیل این حوزه علاوه بر بازار کار مناسب و جذاب شامل مفاهیمی است که اجرای آن اغلب جذاب و توام با خلاقیت است.

متاسفانه آموزش این حوزه در بسیاری از رشته های دانشگاهی گنجانده نشده است و در رشته های موجود نیز (مانند مهندسی صنایع) اغلب به معرفی مباحث تئوری اکتفا می شود و دانش آموختگان مهارتهای مورد نیاز را بدرستی فرا نمی گیرند. همچنین دیدگاه جامع و درستی از وسعت و دورنمای ابعاد اشتغال در این حوزه بندرت در بین افراد فارغ التحصیل یا جویای کار دیده میشود. در این نشست (در بعد زمانی خود) تلاش خواهد شد، جنبه های کاربردی مفاهیم مهندسی و مدیریت کیفیت بر اساس نیازهای سازمانهای ایرانی مورد توجه قرار گیرد همچنین بررسی حوزه های کاری متنوعی که پس از کسب تخصص و مهارت در این حوزه پیش روی افراد میباشد از محوهای اصلی این نشست خواهد بود.

________________________________________

همایش کارراهه تحصیلی و شغلی مهندسان صنایع و مدیریت

 

همواره موضوعاتی مانند اینکه، چه شغلی را انتخاب کنم؟ در چه مسیر شغلی وارد شوم؟ چگونه وارد شوم؟ و ... یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که یا تاکنون شغلی را تجربه نکرده‌اند و مشغول تحصیل بوده اند و یا به تازگی وارد بازار کار شده‌اند. این دغدغه در فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع یا رشته های مدیریت به دلیل تنوع زیاد موضوعات کاری و تفاوت زیاد آن‌ها، پررنگ تر است. همچنین برای صرفه جویی در زمان و آشنایی با راه های کسب مزیت های رقابتی برای صنایعی ها و خصوصاً افرادی که از رشته های مختلف غیر از صنایع، علاقه مند به کار یا ادامه تحصیل در حوزه مهندسی صنایع میباشند، این همایش تدوین گردیده است.

________________________________________

کارگاه تخصصی رایگان نکات کلیدی و روانشناسی بورس در سال 94

 

سال 93 که به اذعان بسیاری از فعالان بازار سرمایه بد‏ترین سال تاریخ بورس تهران بوده است بدست آوردن سودهای رویایی حتی 100% از روی برخی سهام شدنی بوده است! لازمه کار تنها آشنایی نسبی افراد با بورس و دانش های تکنیکال و بنیادی و آشنایی با روانشناسی بازار سهام بوده است...در سال 94 نیز با توجه به مثبت بودن روند مذاکرات، وضعیت صنعت داخلی و بازار بورس نسبت به سال 93 از رشد بهتری برخوردار بوده است و دانستن دانش های تحلیل تکنیکال و بنیادی و آشنایی با روانشناسی بازار سهام می تواند کمک بسیار زیادی در موفقیت روند معاملات در این بازار نماید. در همین راستا موسسه توسعه اقدام به برگزاری این کارگاه نموده است.

 

دوره های مرتبط و پیش رو: (جهت اطلاعات بیشتر روی عناوین دوره ها کلیک نمائید.)

 

دوره DCC (کنترل مدارک و مستندات مهندسی پروژه ها)/شروع 17 اردیبهشت

آموزش word ویژه نگارش پایان نامه،کتاب،کار وارجاع دهی متون با Endnote/جمعه 18 اردیبهشت

اکسل تخصصی حرفه ای (100 نکته در اکسل)/ شروع 18 اردیبهشت

سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) مجموعه دوره هایISO9001,ISO14001, OHSAS18001/ شروع 18 اردیبهشت

ISO9001:2008/ شروع 18 اردیبهشت

دوره آموزش مقاله نویسی/جمعه 18 اردیبهشت

آموزش نرم افزار GAMS (بهینه سازی)/ کد1: شروع 17 اردیبهشت-کد2: شروع 31 اردیبهشت

 

علاقمندان جهت ثبت نام در دوره های فوق میتوانند بر روی تصویر زیر کلیک نمایید:

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت Tihe.ac.ir مراجعه نمایید

و یا با شماره تلفن 86741-021 (موسسه پژوهش) تماس حاصل فرمایید.